Maratończyk online
Data dodania: 20/10/2016 04:05
Opis filmu: Maratończyk online bez limitu

Zdobywca Oscara, Dustin Hoffman ("Rainman"), wciela się w rolę sympatycznego studenta, zapalonego tytułowego maratończyka, który przypadkiem zostaje uwikłany w morderczą intrygę, uknutą przez hitlerowskiego zbrodniarza, Christiana Szella. Za swą kreację sadystycznego Szella, używającego dentystycznych instrumentów jako narzędzi tortur, Laurence Olivier otrzymał nominację do Oscara. Film wyreżyserował John Schlesinger, który zgromadził na planie gwiazdorską obsadę, w tym Roya Scheidera i Williama Devane'a.

Liczba wyświetleń: 19
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Maratończyk z roku 1976 (tytuł oryginalny: Marathon Man). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Maratończyk online znajduje się w kategoriach: Sensacyjne, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Maratończyk 1976 został oglądnięty 19 razy. Oglądaj film Maratończyk teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film maratończyk online, maratończyk 1976 ekino, maratończyk cda online, maratończyk zalukaj, maratończyk openload, maratończyk vshare, maratończyk 1976 z lektorem, maratończyk z napisami, maratończyk 1976 po Polsku, maratończyk 1976 hd.


Komentarze do filmu Maratończyk 1976 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.