Manekin online
Data dodania: 26/02/2018 04:05
Opis filmu: Manekin online bez limitu

Pozbawione rodzinnego ciepła rodzeństwo - Leon i Ursula - ma jedynego przyjaciela zabaw, którym jest lalka Pin. Niespodziewanie, za sprawą wybujałej wyobraźni chłopca, kukła ożywa i przejmuje kontrolę nad jego postępowaniem. Od tej pory każdy, kto próbuje zakłócić spokój Leona i Ursuli, musi ponieść śmierć. Mija dwadzieścia lat. Ursula chce rozpocząć dorosłe życie u boku ukochanego mężczyzny. Nie wie jednak, że Leon i Pin nigdy nie pozwolą jej odejść... Film jest ekranizacją powieści Andrew Neidermana.

Liczba wyświetleń: 4
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Manekin z roku 1988 (tytuł oryginalny: Pin). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Manekin online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Manekin 1988 został oglądnięty 4 razy. Oglądaj film Manekin teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film manekin online, manekin 1988 ekino, manekin cda online, manekin zalukaj, manekin openload, manekin vshare, manekin 1988 z lektorem, manekin z napisami, manekin 1988 po Polsku, manekin 1988 hd.


Komentarze do filmu Manekin 1988 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.