Mandarynki online
Data dodania: 05/01/2016 21:36
Data aktualizacji: 06/01/2016 21:31
Opis filmu: Mandarynki online bez limitu

Jesień w Abchazji jest piękna - zalesione wzgórza, morze, w sadach dojrzewają mandarynki. Ale jesień w 1992 roku jest inna. Abchazja walczy o odłączenie się od Gruzji. Trwa wojna. Ludzie uciekają. W jednej z wiosek zostają tylko dwaj mieszkańcy, bezstronni Estończycy. Markus nie uciekł, bo chce zebrać mandarynki z sadu, chociaż Ivo, jego sąsiad, jest przeciwny zbiorom w czasie wojny. Tymczasem działania wojenne są coraz bliżej, aż trafiają pod ich drzwi. Kiedy cichną strzały Ivo znajduje ocalałego z potyczki, rannego Ahmeda. Pomimo niebezpieczeństwa, zabiera go do domu i opatruje. Kiedy Markus grzebie zabitych Gruzinów, również znajduje wśród nich jednego żywego. Teraz każdy z plantatorów mandarynek ma pod swoim dachem rannego żołnierza - zagorzałych wrogów. Zaczyna się wojna…

Liczba wyświetleń: 323
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 32
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Mandarynki z roku 2013 (tytuł oryginalny: Mandariinid). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Mandarynki online znajduje się w kategoriach: Dramat, Wojenne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 5 / 6 przez 32 użytkowników. Film Mandarynki 2013 został oglądnięty 323 razy. Oglądaj film Mandarynki teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film mandarynki online, mandarynki 2013 ekino, mandarynki cda online, mandarynki zalukaj, mandarynki openload, mandarynki vshare, mandarynki 2013 z lektorem, mandarynki z napisami, mandarynki 2013 po Polsku, mandarynki 2013 hd.


Komentarze do filmu Mandarynki 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.