Magic Mike XXL online
Data dodania: 21/01/2016 10:47
Opis filmu: Magic Mike XXL online bez limitu

Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością. 

Liczba wyświetleń: 437
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 43
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Magic Mike XXL z roku 2015. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Magic Mike XXL online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.4 / 6 przez 43 użytkowników. Film Magic Mike XXL 2015 został oglądnięty 437 razy. Oglądaj film Magic Mike XXL teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film magic mike xxl online, magic mike xxl 2015 ekino, magic mike xxl cda online, magic mike xxl zalukaj, magic mike xxl openload, magic mike xxl vshare, magic mike xxl 2015 z lektorem, magic mike xxl z napisami, magic mike xxl 2015 po Polsku, magic mike xxl 2015 hd.


Komentarze do filmu Magic Mike XXL 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.