Magia w blasku księżyca online
Data dodania: 21/01/2016 06:55
Opis filmu: Magia w blasku księżyca online bez limitu

Chińczyk Wei Ling Soo jest najznamienitszym iluzjonistą swoich czasów, ale mało kto wie, że za jego sceniczną maską kryje się arogancki Anglik - Stanley Crawford (Firth), żywiący wyjątkową awersję do wszelkiej maści spirytystów. Za namową przyjaciela Stanley wyrusza z misją do położonej na Lazurowym Wybrzeżu posiadłości rodziny Catledge. Na miejscu, udając zamożnego biznesmena, ma zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium - Sophie Baker (Emma Stone), rzekomo potrafiącej czytać w myślach i rozmawiać z duchami. Zadanie Stanleya skomplikuje się, gdy on sam wpadnie w sidła zniewalającego uroku Sophie, a próbka niezwykłych zdolności medium na dobre zachwieje wszystkim, w co dotychczas wierzył.

Liczba wyświetleń: 345
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 30
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Magia w blasku księżyca z roku 2014 (tytuł oryginalny: Magic in the Moonlight). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Magia w blasku księżyca online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.08 / 6 przez 30 użytkowników. Film Magia w blasku księżyca 2014 został oglądnięty 345 razy. Oglądaj film Magia w blasku księżyca teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film magia w blasku księżyca online, magia w blasku księżyca 2014 ekino, magia w blasku księżyca cda online, magia w blasku księżyca zalukaj, magia w blasku księżyca openload, magia w blasku księżyca vshare, magia w blasku księżyca 2014 z lektorem, magia w blasku księżyca z napisami, magia w blasku księżyca 2014 po Polsku, magia w blasku księżyca 2014 hd.


Komentarze do filmu Magia w blasku księżyca 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.