Magia online
Data dodania: 15/01/2016 03:59
Opis filmu: Magia online bez limitu

Alicia (Juno Temple) przybywa do Ameryki Południowej na wakacje, które ma spędzić z kuzynką Sarą (Emily Browning). Gdy Sarah musi ją nagle opuścić, Alicia znajduje się na małej chilijskiej wyspie wraz z trójką przyjaciół Sary, wśród których są Barbara (Catalina Sandino Moreno) i Brink (Michael Cera), Amerykanin na studenckiej wymianie, który ma niepokojące, sadystyczne skłonności. Zdezorientowana i przerażona Alicia nie może spać a rzeczywistość staje się dla niej koszmarem, z którego nie może się obudzić. Starożytne rytuały, niepokojące zwierzęce zachowanie i urzekające hipnotyczne stany dotykające najmroczniejszych zakątków... gdy gra wymyka się spod kontroli, konsekwencje są zadziwiające i śmiertelnie niebezpieczne.

Liczba wyświetleń: 438
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Magia z roku 2013 (tytuł oryginalny: Magic Magic). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Magia online znajduje się w kategoriach: Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.82 / 6 przez 44 użytkowników. Film Magia 2013 został oglądnięty 438 razy. Oglądaj film Magia teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film magia online, magia 2013 ekino, magia cda online, magia zalukaj, magia openload, magia vshare, magia 2013 z lektorem, magia z napisami, magia 2013 po Polsku, magia 2013 hd.


Komentarze do filmu Magia 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.