Likwidator online
Data dodania: 15/01/2016 05:00
Opis filmu: Likwidator online bez limitu

Szeryf Owens wiedzie spokojny żywot stróża prawa w małej mieścinie Sommerton Junction na granicy z Meksykiem. Nikt tutaj nie zna jego przeszłości, choć każdy się domyśla, że kryje ona jakieś mroczne tajemnice. To miasteczko jest dla niego schronieniem przed wszystkimi kłopotami tego świata. Ale do czasu… Kilkaset mil dalej z rąk FBI zostaje odbity jeden z najbardziej niebezpiecznych bossów narkotykowych – Gabriel Cortez. Siły specjalne całego stanu zostają postawione na nogi, ale na nic zdają się blokady dróg, śmigłowce i najnowocześniejszy sprzęt… Cortez bezlitośnie rozprawia się z każdym, kto usiłuje go zatrzymać. Ostatnią miejscowością na jego drodze ku wolności jest Sommerton Junction, a tam czeka go niespodzianka… Szeryf Owens nie lubi kłopotów, ale jeszcze bardziej nie znosi handlarzy narkotyków.

Liczba wyświetleń: 476
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 47
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Likwidator z roku 2013 (tytuł oryginalny: The Last Stand). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Likwidator online znajduje się w kategoriach: Akcja, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.9 / 6 przez 47 użytkowników. Film Likwidator 2013 został oglądnięty 476 razy. Oglądaj film Likwidator teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film likwidator online, likwidator 2013 ekino, likwidator cda online, likwidator zalukaj, likwidator openload, likwidator vshare, likwidator 2013 z lektorem, likwidator z napisami, likwidator 2013 po Polsku, likwidator 2013 hd.


Komentarze do filmu Likwidator 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.