Lepszy model online
Data dodania: 13/01/2016 20:54
Opis filmu: Lepszy model online bez limitu

Zaawansowane testy z fizyki i matematyki to dla Gabby Harrison i Mae Hartley bułka z masłem. Niestety przystosowanie się do szkolnego środowisko nie idzie im aż tak dobrze. Dlatego właśnie korzystając z oprogramowania należącego do ojca Mae, dziewczyny stworzyły cyfrową wersję wymyślonego chłopaka Mae – Alberta. Albert jest uosobieniem marzeń każdej licealistki, jednak gdy ożywa jako zaawansowany robotyczny żołnierz, przyjaciółki dowiadują się, że ojciec Mae pracuje dla tajnej firmy wojskowej, która, chcąc się upewnić, że Albert nie wpadnie w złe ręce, bierze Mae, Gabby i ich nowego kolegę na cel.

Liczba wyświetleń: 200
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 19
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Lepszy model z roku 2014 (tytuł oryginalny: How to Build a Better Boy). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Lepszy model online znajduje się w kategoriach: Familijny, Science Fiction. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.78 / 6 przez 19 użytkowników. Film Lepszy model 2014 został oglądnięty 200 razy. Oglądaj film Lepszy model teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film lepszy model online, lepszy model 2014 ekino, lepszy model cda online, lepszy model zalukaj, lepszy model openload, lepszy model vshare, lepszy model 2014 z lektorem, lepszy model z napisami, lepszy model 2014 po Polsku, lepszy model 2014 hd.


Komentarze do filmu Lepszy model 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.