Kult online
Data dodania: 21/01/2016 10:13
Opis filmu: Kult online bez limitu

Szeryf Edward Malus (Nicolas Cage) ma za sobą traumatyczne przeżycia, o których bardzo chce zapomnieć. Kiedyś niechcący przyczynił się do śmierci małej dziewczynki. Być może los pozwoli mu jednak odkupić swoje winy. Pewnego dnia pojawia się w jego życiu była dziewczyna, prosząc o pomoc w odnalezieniu córki, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Śledztwo prowadzi Malusa na niewielką wyspę. Początkowo jej mieszkańcy odnoszą się do niego z chłodną rezerwą, później z jawną i rosnącą wrogością. Policjant wkrótce odkrywa, że na wyspie odbywają się dziwne i przerażające okultystyczne seanse, a ich uczestnicy oddają cześć pogańskim bóstwom. Powoli oplata go sieć wiekowych obrzędów i zabójczych kłamstw. Czyżby dziewczynka została poświęcona jednemu z bożków w ofierze? [opis dystrybutora]

Liczba wyświetleń: 417
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 42
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Kult z roku 2006 (tytuł oryginalny: The Wicker Man). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Kult online znajduje się w kategoriach: Horror, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.46 / 6 przez 42 użytkowników. Film Kult 2006 został oglądnięty 417 razy. Oglądaj film Kult teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film kult online, kult 2006 ekino, kult cda online, kult zalukaj, kult openload, kult vshare, kult 2006 z lektorem, kult z napisami, kult 2006 po Polsku, kult 2006 hd.


Komentarze do filmu Kult 2006 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.