Krucyfiks online
Data dodania: 09/10/2017 04:06
Opis filmu: Krucyfiks online bez limitu

Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

Liczba wyświetleń: 160
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 2
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Krucyfiks z roku 2017 (tytuł oryginalny: The Crucifixion). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Krucyfiks online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4 / 6 przez 2 użytkowników. Film Krucyfiks 2017 został oglądnięty 160 razy. Oglądaj film Krucyfiks teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film krucyfiks online, krucyfiks 2017 ekino, krucyfiks cda online, krucyfiks zalukaj, krucyfiks openload, krucyfiks vshare, krucyfiks 2017 z lektorem, krucyfiks z napisami, krucyfiks 2017 po Polsku, krucyfiks 2017 hd.


Komentarze do filmu Krucyfiks 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.