Krokodyl Dundee online
Data dodania: 21/01/2016 12:04
Opis filmu: Krokodyl Dundee online bez limitu

Wspaniała komedia. Sue Charlton jest Nowojorską dziennikarką, która przybywa do Australii, żeby przeprowadzić wywiad Michaelem Dundeem. Jest on białym, żyjącym w buszu, przewodnikiem po safari, a niedawno przeżył atak krokodyla, który przyniósł mu sławę. Początkowo niechętny Dundee, zabiera dziennikarkę na safari. Po początkowej niechęci lody zostają przełamane i rodzi się miłość między buszmenem i dziennikarką. Sue proponuje Krokodylowi, żeby wrócił z nią do Nowego Jorku, świata zupełnie mu obcego. Wtedy to zaczynają się prawdziwe problemy.

Liczba wyświetleń: 351
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 34
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Krokodyl Dundee z roku 1986 (tytuł oryginalny: Crocodile Dundee). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Krokodyl Dundee online znajduje się w kategoriach: Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.81 / 6 przez 34 użytkowników. Film Krokodyl Dundee 1986 został oglądnięty 351 razy. Oglądaj film Krokodyl Dundee teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film krokodyl dundee online, krokodyl dundee 1986 ekino, krokodyl dundee cda online, krokodyl dundee zalukaj, krokodyl dundee openload, krokodyl dundee vshare, krokodyl dundee 1986 z lektorem, krokodyl dundee z napisami, krokodyl dundee 1986 po Polsku, krokodyl dundee 1986 hd.


Komentarze do filmu Krokodyl Dundee 1986 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.