Krab i Joanna online
Data dodania: 29/05/2017 04:05
Opis filmu: Krab i Joanna online bez limitu

Za trzy tygodnie statek-przetwórnia Rybak Morski zawinie do macierzystego portu po półrocznym rejsie po wodach Afryki. Załoga żyje już myślą o spotkaniu z najbliższymi. Na pamiątkę ostatniego rejsu przed emeryturą Zaruba wiezie spreparowanego olbrzymiego kraba. Przesąd marynarski głosi, że przynosi on nieszczęście. Kapitan dostaje radiowe polecenie płynięcia na Morze Północne, gdzie wykryto bogate łowiska błękitka. Oznacza to dodatkowe dwa miesiące rejsu. Załoga złorzeczy na dyrekcję i pechowego kraba. Młody technolog Zygmunt rozmyśla o Joannie. W liście zapowiedziała mu "niespodziankę". Przedłużenie rejsu sprawiło, że znów nie stawił się na rozprawie rozwodowej i zalegalizowanie związku z Joanną trzeba będzie odłożyć. Zmęczona, przepracowana załoga przeżywa kryzys. Mnożą się konflikty i bójki. Statek wchodzi do portu. Niespodzianką Joanny okazuje się nowe mieszkanie i praca dla Zygmunta w stoczni. Przerażony koniecznością stabilizacji, mężczyzna decyduje się na jeszcze jeden rejs.

Liczba wyświetleń: 4
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Krab i Joanna z roku 1980. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Krab i Joanna online znajduje się w kategoriach: Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Krab i Joanna 1980 został oglądnięty 4 razy. Oglądaj film Krab i Joanna teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film krab i joanna online, krab i joanna 1980 ekino, krab i joanna cda online, krab i joanna zalukaj, krab i joanna openload, krab i joanna vshare, krab i joanna 1980 z lektorem, krab i joanna z napisami, krab i joanna 1980 po Polsku, krab i joanna 1980 hd.


Komentarze do filmu Krab i Joanna 1980 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.