Kowboje i obcy online
Data dodania: 04/01/2016 22:05
Data aktualizacji: 04/01/2016 22:07
Opis filmu: Kowboje i obcy online bez limitu

Akcja filmu "Kowboje i obcy" rozgrywa się w 1873 roku. Samotny, nieznajomy kowboj Jake (Daniel Craig) przybywa do miasteczka Absolution znajdującego się pośrodku pustkowia. Mieszkańcy nie są zadowoleni z jego wizyty. W tym miejscu obcy nie są mile widziani, a sami mieszkańcy robią tylko to, co rozkaże im pułkownik Dolarhyde (Harrison Ford). W miasteczku niepodzielnie rządzi strach. Jeśli mieszkańcom wydawało się, że wiedzą o nim wszystko, to nadchodzące wydarzenia brutalnie to zmienią. Z nieba przybywają tajemnicze istoty, które zaczynają porywać ludzi. W panice mieszkańcy zwracają się o pomoc do obcego, którego wcześniej odrzucili. Ten wspólnie z Elli (Olivia Wilde) organizuje drużynę, która stanie do walki z kosmicznymi najeźdźcami...

Liczba wyświetleń: 179
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 14
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Kowboje i obcy z roku 2011 (tytuł oryginalny: Cowboys & Aliens). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Kowboje i obcy online znajduje się w kategoriach: Science Fiction, Thriller, Western. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.33 / 6 przez 14 użytkowników. Film Kowboje i obcy 2011 został oglądnięty 179 razy. Oglądaj film Kowboje i obcy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film kowboje i obcy online, kowboje i obcy 2011 ekino, kowboje i obcy cda online, kowboje i obcy zalukaj, kowboje i obcy openload, kowboje i obcy vshare, kowboje i obcy 2011 z lektorem, kowboje i obcy z napisami, kowboje i obcy 2011 po Polsku, kowboje i obcy 2011 hd.


Komentarze do filmu Kowboje i obcy 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.