Kopciuszek online
Data dodania: 21/01/2016 09:23
Opis filmu: Kopciuszek online bez limitu

Telewizyjna adaptacja popularnego musicalu autorstwa Richarda Rodgersa i Oscara Hammersteina II. Klasyczna opowieść o Kopciuszku opowiedziana w barwny, niekonwencjonalny sposób. Główna bohaterka jest skromną wiejską dziewczyną, która po śmierci ojca musi tolerować humory i absurdalne zachcianki swojej macochy i jej dwóch niemądrych córek. Znosi swój niesprawiedliwy los z pokorą, marzy jednak o lepszej przyszłości. Pewnego dnia król wydaje na cześć swojego jedynego syna huczny bal, na który zostają zaproszone okoliczne panny na wydaniu, spośród których książę ma sobie wybrać przyszłą żonę. Choć zaproszenie obejmuje wszystkie niezamężne panie, macocha zabrania Kopciuszkowi udziału w balu. Smutna dziewczyna zostaje w domu, podczas gdy jej przybrane siostry wyruszają do zamku na spotkanie z królewskim synem. Nieoczekiwanie na pomoc przybywa jej chrzestna matka, która - jak się świetnie składa - jest wróżką...

Liczba wyświetleń: 299
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 53
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Kopciuszek z roku 1997 (tytuł oryginalny: Cinderella). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Kopciuszek online znajduje się w kategoriach: Familijny, Fantasy, Muzyczny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.48 / 6 przez 53 użytkowników. Film Kopciuszek 1997 został oglądnięty 299 razy. Oglądaj film Kopciuszek teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film kopciuszek online, kopciuszek 1997 ekino, kopciuszek cda online, kopciuszek zalukaj, kopciuszek openload, kopciuszek vshare, kopciuszek 1997 z lektorem, kopciuszek z napisami, kopciuszek 1997 po Polsku, kopciuszek 1997 hd.


Komentarze do filmu Kopciuszek 1997 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.