Koniec wściekłości online
Data dodania: 29/04/2018 04:05
Opis filmu: Koniec wściekłości online bez limitu

Trzeci film z serii "Wściekłość" rozpoczyna się pięć lat po wojnie między klanami jakuza Sanno i Hanabishi. Pokonani żołnierze Sanno zostają wchłonięci przez nową organizację. Klan Hanabishi chce stworzyć jedno, scentralizowane i sprawne przestępcze państwo. Jest tylko jeden problem – Otomo z klanu Sanno. Jako jeden z niewielu pozostał przy życiu. Pracujący obecnie dla Koreańczyków i wspierany przez dawnych kolegów wypowiada wojnę nowym porządkom. Chce załatwić sprawę raz na zawsze. Brutalna walka rozpoczyna się od nowa.

Liczba wyświetleń: 7
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Koniec wściekłości z roku 2017 (tytuł oryginalny: Outrage Coda). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Koniec wściekłości online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Koniec wściekłości 2017 został oglądnięty 7 razy. Oglądaj film Koniec wściekłości teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film koniec wściekłości online, koniec wściekłości 2017 ekino, koniec wściekłości cda online, koniec wściekłości zalukaj, koniec wściekłości openload, koniec wściekłości vshare, koniec wściekłości 2017 z lektorem, koniec wściekłości z napisami, koniec wściekłości 2017 po Polsku, koniec wściekłości 2017 hd.


Komentarze do filmu Koniec wściekłości 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.