Koniec gry online
Data dodania: 21/01/2016 07:15
Opis filmu: Koniec gry online bez limitu

Janek jest młodym matematykiem i programistą. Rozpoczyna pracę w domu towarowym jako kontroler. Pewnego dnia dostrzega kobietę, która kradnie perfumy. Janek pozwala jej jednak odejść. Chłopak usuwa zapis z kradzieżą i zaczyna interesować się kobietą. Monika nie ufa Jankowi, podejrzewa, że będzie chciał ją szantażować. Tymczasem chłopak jest w niej zakochany i wierzy, że ona reż go kocha. Gdy Monika zaczyna go lekceważyć Janek twierdzi, że jest w posiadaniu nieszczęsnej kasety. Kobieta postanawia oszukać Janka.

Liczba wyświetleń: 207
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 21
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Koniec gry z roku 1992. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Koniec gry online znajduje się w kategoriach: Dramat, Polskie. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.34 / 6 przez 21 użytkowników. Film Koniec gry 1992 został oglądnięty 207 razy. Oglądaj film Koniec gry teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film koniec gry online, koniec gry 1992 ekino, koniec gry cda online, koniec gry zalukaj, koniec gry openload, koniec gry vshare, koniec gry 1992 z lektorem, koniec gry z napisami, koniec gry 1992 po Polsku, koniec gry 1992 hd.


Komentarze do filmu Koniec gry 1992 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.