Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości online
Data dodania: 21/01/2016 11:27
Opis filmu: Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości online bez limitu

Długo oczekiwana przez widzów polska komedia szpiegowska to zrealizowany z rozmachem film przepełniony humorem sytuacyjnym i zaskakującymi zwrotami akcji. W rękach obdarzonego genialnym węchem komisarza warszawskiej policji Jana Blonda (Mariusz Pujszo) znajdą się losy świata. W tropieniu siatki szpiegowskiej pomagają mu sam Minister Spraw Wewnętrznych (Marian Dziędziel), wielbiciel rzadkich ras psów i mocnych trunków, oraz tajemniczy Marek (Paweł Deląg), który „żadnej pracy się nie boi”. Kiedy dzielny komisarz jest o krok od rozwiązania zagadki „Oka Sprawiedliwości”, nieoczekiwanie na jego drodze pojawi się zjawiskowa Natalia (Anna Dereszowska). Szybko okaże się, że oparcie się jej erotycznemu magnetyzmowi to najpoważniejsze zadanie, jakie stanie przed Blondem.

Liczba wyświetleń: 181
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 18
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości z roku 2012. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości online znajduje się w kategoriach: Komedia, Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.68 / 6 przez 18 użytkowników. Film Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości 2012 został oglądnięty 181 razy. Oglądaj film Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film komisarz blond i oko sprawiedliwości online, komisarz blond i oko sprawiedliwości 2012 ekino, komisarz blond i oko sprawiedliwości cda online, komisarz blond i oko sprawiedliwości zalukaj, komisarz blond i oko sprawiedliwości openload, komisarz blond i oko sprawiedliwości vshare, komisarz blond i oko sprawiedliwości 2012 z lektorem, komisarz blond i oko sprawiedliwości z napisami, komisarz blond i oko sprawiedliwości 2012 po Polsku, komisarz blond i oko sprawiedliwości 2012 hd.


Komentarze do filmu Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.