Kod Karola Wielkiego online
Data dodania: 15/01/2016 03:09
Opis filmu: Kod Karola Wielkiego online bez limitu

Skarb Nibelungów jest uważany za największy zaginiony skarb świata, przypuszczalnie wciąż ukryty gdzieś w Niemczech. Nic dziwnego, że ludzie poświęcają swoje pieniądze, energię, a nawet życie, aby go zdobyć. Eik (Benjamin Sadler) jest jednym z nich. Niegdyś za wszelką cenę próbował dowieść, że skarb istnieje naprawdę, a nie jest tylko mitem. Gdy podczas poszukiwań słynnego "Skarbu Nibelungów" ginie jego ukochana żona i najlepszy przyjaciel Albert rezygnuje z poszukiwań, aby wieść ciche życie na uboczu wraz ze swoją nastoletnią córką Krimi (Liv Lisa Fries). Dziesięć lat później wszystko się zmienia - pojawia się nowy trop i tym razem może to być ten właściwy. Eik znowu jest częścią gry. Wraz z młodym ekstrawertykiem Justusem (Fabian Busch) oraz z seksowną, bardzo inteligentną i nieco zbyt nerwową badaczką Kathariną (Bettina Zimmermann), rozpoczynają spektakularną pogoń przez Europę.

Liczba wyświetleń: 378
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 37
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Kod Karola Wielkiego z roku 2008 (tytuł oryginalny: Die Jagd nach dem Schatz der Nibelungen). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Kod Karola Wielkiego online znajduje się w kategoriach: Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.25 / 6 przez 37 użytkowników. Film Kod Karola Wielkiego 2008 został oglądnięty 378 razy. Oglądaj film Kod Karola Wielkiego teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film kod karola wielkiego online, kod karola wielkiego 2008 ekino, kod karola wielkiego cda online, kod karola wielkiego zalukaj, kod karola wielkiego openload, kod karola wielkiego vshare, kod karola wielkiego 2008 z lektorem, kod karola wielkiego z napisami, kod karola wielkiego 2008 po Polsku, kod karola wielkiego 2008 hd.


Komentarze do filmu Kod Karola Wielkiego 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.