Kobieta roku online
Data dodania: 26/04/2018 04:05
Opis filmu: Kobieta roku online bez limitu

Tess Harding (Katharine Hepburn) jest niezależną kobietą. Pracuje jako dziennikarka w jednej z nowojorskich gazet. Z ogromnym powodzeniem angażuje się w sprawy polityczne, ekonomiczne i społeczne, będąc dzięki swoim odważnym poglądom, głosem amerykańskich kobiet. Sam Craig (Spencer Tracy) jest poważanym dziennikarzem sportowym w redakcji tej samej gazety. Z powodu niefortunnej wypowiedzi Tess o bejsbolu na antenie rozgłośni radiowej, dochodzi między nią a Samem do potyczki na felietony. Wkrótce para dziennikarzy zaczyna się ze sobą częściej spotykać, rodzi się między nimi uczucie. Jednak czy ich odmienne pasje i sposoby życia pozwolą na stworzenie udanego związku?

Liczba wyświetleń: 15
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Kobieta roku z roku 1942 (tytuł oryginalny: Woman Of The Year). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Kobieta roku online znajduje się w kategoriach: Komedia, Obyczajowe, Romans. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Kobieta roku 1942 został oglądnięty 15 razy. Oglądaj film Kobieta roku teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film kobieta roku online, kobieta roku 1942 ekino, kobieta roku cda online, kobieta roku zalukaj, kobieta roku openload, kobieta roku vshare, kobieta roku 1942 z lektorem, kobieta roku z napisami, kobieta roku 1942 po Polsku, kobieta roku 1942 hd.


Komentarze do filmu Kobieta roku 1942 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.