Klucze do domu online
Data dodania: 21/01/2016 08:25
Opis filmu: Klucze do domu online bez limitu

Paolo (Andrea Rossi) urodził się przed 15 laty, poród był trudny, okupiony śmiercią matki i licznymi urazami, które stały się przyczyną kalectwa chłopca. Przerażony ojciec, Gianni (Kim Rossi Stuart), porzucił go, oddając na wychowanie rodzinie żony. Teraz zgadza się odwieźć syna do kliniki w Berlinie na testy. To ich pierwsze spotkanie. W obcym mieście, wśród obcych ludzi, którzy posługują się nieznanym językiem, między ojcem i synem rodzi się niezwykła więź. Jej istotę gotowi są pojąć tylko tacy ludzie jak Nicole (Charlotte Rampling) – matki równie jak Paolo doświadczonej Nadine. Czy jednak Gianniemu wystarczy sił i samozaparcia, by zająć się chłopcem na stałe? [Opis dystrybutora]

Liczba wyświetleń: 139
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 14
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Klucze do domu z roku 2004 (tytuł oryginalny: Le Chiavi di casa). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Klucze do domu online znajduje się w kategoriach: Dramat, Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.44 / 6 przez 14 użytkowników. Film Klucze do domu 2004 został oglądnięty 139 razy. Oglądaj film Klucze do domu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film klucze do domu online, klucze do domu 2004 ekino, klucze do domu cda online, klucze do domu zalukaj, klucze do domu openload, klucze do domu vshare, klucze do domu 2004 z lektorem, klucze do domu z napisami, klucze do domu 2004 po Polsku, klucze do domu 2004 hd.


Komentarze do filmu Klucze do domu 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.