Kłopoty z Amandą online
Data dodania: 15/01/2016 02:33
Opis filmu: Kłopoty z Amandą online bez limitu

Producent telewizyjny (Broderick) stara się odbudować zrujnowaną karierę. Nie jest to łatwe, gdyż ciągnie się za nim jego narkotykowa, alkoholowa i hazardowa przeszłość. Potrafił przegrać na wyścigach ogromne pieniądze, skompromitował się także wymiotując podczas gali wręczania nagród Emmy. Kiedy żona wysyła go do Las Vegas, aby pomógł ich siostrzenicy Amandzie (Snow), zarabiającej jako striptizerka i prostytutka, dawne nałogi dają o sobie znać...

Liczba wyświetleń: 427
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 43
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Kłopoty z Amandą z roku 2008 (tytuł oryginalny: Finding Amanda). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Kłopoty z Amandą online znajduje się w kategoriach: Komedia, Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.34 / 6 przez 43 użytkowników. Film Kłopoty z Amandą 2008 został oglądnięty 427 razy. Oglądaj film Kłopoty z Amandą teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film kłopoty z amandą online, kłopoty z amandą 2008 ekino, kłopoty z amandą cda online, kłopoty z amandą zalukaj, kłopoty z amandą openload, kłopoty z amandą vshare, kłopoty z amandą 2008 z lektorem, kłopoty z amandą z napisami, kłopoty z amandą 2008 po Polsku, kłopoty z amandą 2008 hd.


Komentarze do filmu Kłopoty z Amandą 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.