Klatka online
Data dodania: 15/01/2016 04:08
Opis filmu: Klatka online bez limitu

Frank jest pilnym studentem medycyny, który całe dnie spędza w swoim przytulnym mieszkanku, gdzie uczy się do egzaminów. Jego spokojne życie zakłóca spotkanie na schodach dość irytującej sąsiadki Lotty. Nagle zauważa, że coś dziwnego zaczyna się dziać wokół niego. Za każdym razem, kiedy opuszcza swój dom, Frank odczuwa strach... Zbyt gadatliwa dozorczyni, za głośne dzieci, wścibska sąsiadka i niebezpieczny narzeczony Lotty, straszny Micke zamieniają życie spokojnego studenta w prawdziwy koszmar...

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 409
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 41
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Klatka z roku 2010 (tytuł oryginalny: Isolerad). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Klatka online znajduje się w kategoriach: Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.7 / 6 przez 41 użytkowników. Film Klatka 2010 został oglądnięty 409 razy. Oglądaj film Klatka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film klatka online, klatka 2010 ekino, klatka cda online, klatka zalukaj, klatka openload, klatka vshare, klatka 2010 z lektorem, klatka z napisami, klatka 2010 po Polsku, klatka 2010 hd.


Komentarze do filmu Klatka 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.