Kamień przeznaczenia online
Data dodania: 21/01/2016 11:31
Opis filmu: Kamień przeznaczenia online bez limitu

"Stone of Destiny" to film bazujący na prawdziwej historii. Opowiada on o losach Ian'a Hamiltona (Charlie Cox) - odznaczonego nacjonalisty, który odzyskał szkocką dumę. W 1950 roku, śmiało napadł z grupką studentów na Brytanię aby ukraść im Kamień ze Scone, który był kamieniem koronacyjnym odebranym z rąk szkockich. W czasie wywożenia , kamień rozpadł się na pół. Obie połówki ukryto z zamiarem późniejszego zabrania do kraju. Nie było to jednak takie łatwe...

Liczba wyświetleń: 452
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 45
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Kamień przeznaczenia z roku 2008 (tytuł oryginalny: Stone of Destiny). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Kamień przeznaczenia online znajduje się w kategoriach: Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.76 / 6 przez 45 użytkowników. Film Kamień przeznaczenia 2008 został oglądnięty 452 razy. Oglądaj film Kamień przeznaczenia teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film kamień przeznaczenia online, kamień przeznaczenia 2008 ekino, kamień przeznaczenia cda online, kamień przeznaczenia zalukaj, kamień przeznaczenia openload, kamień przeznaczenia vshare, kamień przeznaczenia 2008 z lektorem, kamień przeznaczenia z napisami, kamień przeznaczenia 2008 po Polsku, kamień przeznaczenia 2008 hd.


Komentarze do filmu Kamień przeznaczenia 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.