Justin i Kelly online
Data dodania: 01/03/2017 16:06
Opis filmu: Justin i Kelly online bez limitu

Kelly Clarkson i Justin Guarini to finaliści popularnego amerykańskiego muzycznego programu telewizyjnego "American Idol: The Search for a Superstar" (polski odpowiednik to "Idol"). W tym pełnometrażowym filmie fabularnym grają parę studentów college'ów: Kelly z Teksasu, a Justin z Pensylwanii, którzy podczas przerwy wakacyjnej poznają się w Miami i od razu się w sobie zakochują. Jednak na drodze do szczęścia staje im jak zwykle wiele przeszkód.

Liczba wyświetleń: 10
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Justin i Kelly z roku 2003 (tytuł oryginalny: From Justin to Kelly). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Justin i Kelly online znajduje się w kategoriach: Komedia, Muzyczny, Romans. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Justin i Kelly 2003 został oglądnięty 10 razy. Oglądaj film Justin i Kelly teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film justin i kelly online, justin i kelly 2003 ekino, justin i kelly cda online, justin i kelly zalukaj, justin i kelly openload, justin i kelly vshare, justin i kelly 2003 z lektorem, justin i kelly z napisami, justin i kelly 2003 po Polsku, justin i kelly 2003 hd.


Komentarze do filmu Justin i Kelly 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.