Josephine w Ciąży online
Data dodania: 08/11/2016 04:05
Opis filmu: Josephine w Ciąży online bez limitu

Josephine (Marilou Berry) od dwóch lat jest szczęśliwie zakochana w Gillesie (Mehdi Nebbou) i u jego boku wiedzie spokojne życie. Niestety wszystko się zmienia, gdy się dowiaduje, że niedługo na świecie pojawi się ich dziecko. Ta nieplanowana ciąża całkowicie zaburza rzeczywistość młodej matki. Kobieta musi się zmierzyć z trudami macierzyństwa, pojawiają się przed nią nowe problemy, o których istnieniu nic wcześniej nie wiedziała. Zabawna produkcja w reżyserii aktorki Marilou Berry ("Popatrz na mnie"), która równocześnie odgrywa postać tytułowej Josephine. W obsadzie aktorskiej znaleźli się także, m.in. Mehdi Nebbou (Gilles), Medi Sadoun (lekarz Marc) oraz Sarah Suco (Sophie).

Liczba wyświetleń: 102
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 2
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Josephine w Ciąży z roku 2016 (tytuł oryginalny: Joséphine s'arrondit). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Josephine w Ciąży online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.5 / 6 przez 2 użytkowników. Film Josephine w Ciąży 2016 został oglądnięty 102 razy. Oglądaj film Josephine w Ciąży teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film josephine w ciąży online, josephine w ciąży 2016 ekino, josephine w ciąży cda online, josephine w ciąży zalukaj, josephine w ciąży openload, josephine w ciąży vshare, josephine w ciąży 2016 z lektorem, josephine w ciąży z napisami, josephine w ciąży 2016 po Polsku, josephine w ciąży 2016 hd.


Komentarze do filmu Josephine w Ciąży 2016 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.