Johnny Mnemonic online
Data dodania: 15/01/2016 05:15
Opis filmu: Johnny Mnemonic online bez limitu

"Johny Mnemonic" to tytuł powieści z gatunku science fiction napisanej przez Wiliama Gibsona. W postać Johnnego wcielił się Keany Reeves, aktor znany z takich filmów jak: Mały Budda, Na fali, Speed: Niebezpieczna szybkość czy Matrix.Jest rok 2021. Johny jest kurierem przewożącym w swoim mózgu dane komputerowe. Jest to człowiek pozbawiony wspomnień i przeszłości. Żyje w świecie zdominowanym przez technikę i zawładniętym przez śmiertelną chorobę NAS. By uniknąć niebezpieczeństw działania choroby, postanawia usunąć ze swej głowy elektroniczną wstawkę. Przed tym jednak otrzymuje ostatnie zlecenie, a japońska mafia czyha na jego życie.

Liczba wyświetleń: 453
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 45
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Johnny Mnemonic z roku 1995 (tytuł oryginalny: Johnny Mnémonique). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Johnny Mnemonic online znajduje się w kategoriach: Akcja, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.51 / 6 przez 45 użytkowników. Film Johnny Mnemonic 1995 został oglądnięty 453 razy. Oglądaj film Johnny Mnemonic teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film johnny mnemonic online, johnny mnemonic 1995 ekino, johnny mnemonic cda online, johnny mnemonic zalukaj, johnny mnemonic openload, johnny mnemonic vshare, johnny mnemonic 1995 z lektorem, johnny mnemonic z napisami, johnny mnemonic 1995 po Polsku, johnny mnemonic 1995 hd.


Komentarze do filmu Johnny Mnemonic 1995 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.