John Carter online
Data dodania: 12/01/2016 16:42
Opis filmu: John Carter online bez limitu

John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) i księżniczką Dejah Thoris (Lynn Collins), która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

Liczba wyświetleń: 172
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 15
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online John Carter z roku 2012. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film John Carter online znajduje się w kategoriach: Przygodowe, Science Fiction. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.11 / 6 przez 15 użytkowników. Film John Carter 2012 został oglądnięty 172 razy. Oglądaj film John Carter teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film john carter online, john carter 2012 ekino, john carter cda online, john carter zalukaj, john carter openload, john carter vshare, john carter 2012 z lektorem, john carter z napisami, john carter 2012 po Polsku, john carter 2012 hd.


Komentarze do filmu John Carter 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.