Jedna miłość online
Data dodania: 17/03/2018 04:06
Opis filmu: Jedna miłość online bez limitu

Rastaman Kassa, wraz ze swoim zespołem idzie na przesłuchanie do konkursy muzycznego, tam poznaje Serenę, córkę pastora śpiewającą w chórze kościelnym. Kassa chce, aby dziewczyna śpiewała razem z nim, jednak ona ma wątpliwości ze względu na ojca. Rastaman i Serena zaczynają się spotykać, rodzi się między nimi miłość...

Liczba wyświetleń: 38
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Jedna miłość z roku 2003 (tytuł oryginalny: One Love). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Jedna miłość online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Jedna miłość 2003 został oglądnięty 38 razy. Oglądaj film Jedna miłość teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film jedna miłość online, jedna miłość 2003 ekino, jedna miłość cda online, jedna miłość zalukaj, jedna miłość openload, jedna miłość vshare, jedna miłość 2003 z lektorem, jedna miłość z napisami, jedna miłość 2003 po Polsku, jedna miłość 2003 hd.


Komentarze do filmu Jedna miłość 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.