Jeden odchodzi,drugi zostaje online
Data dodania: 21/01/2016 08:15
Opis filmu: Jeden odchodzi,drugi zostaje online bez limitu

Daniel i Alain oraz ich żony od lat się przyjaźnią. Mężczyźni nawiązują romans z młodszymi kobietami. Małżeństwo każdego z nich zostanie wystawione na próbę. Każdy z nich przeżywa miłosne rozterki i złudzenia, namiętności i wyrzuty sumienia. Każdy z nich podejmuje życiową decyzję i realizuje odmienną receptę na szczęście.

Liczba wyświetleń: 291
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 22
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Jeden odchodzi,drugi zostaje z roku 2005 (tytuł oryginalny: L'Un reste, l'autre part). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Jeden odchodzi,drugi zostaje online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.82 / 6 przez 22 użytkowników. Film Jeden odchodzi,drugi zostaje 2005 został oglądnięty 291 razy. Oglądaj film Jeden odchodzi,drugi zostaje teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film jeden odchodzi,drugi zostaje online, jeden odchodzi,drugi zostaje 2005 ekino, jeden odchodzi,drugi zostaje cda online, jeden odchodzi,drugi zostaje zalukaj, jeden odchodzi,drugi zostaje openload, jeden odchodzi,drugi zostaje vshare, jeden odchodzi,drugi zostaje 2005 z lektorem, jeden odchodzi,drugi zostaje z napisami, jeden odchodzi,drugi zostaje 2005 po Polsku, jeden odchodzi,drugi zostaje 2005 hd.


Komentarze do filmu Jeden odchodzi,drugi zostaje 2005 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.