Jason Bourne online
Data dodania: 04/08/2016 16:05
Opis filmu: Jason Bourne online bez limitu

Prawie dwie dekady temu błyskotliwy młody żołnierz zgłosił się na ochotnika do eksperymentalnego programu specjalnego, po tym gdy dowiedział się, że terroryści zabili jego ojca. Wiedział, że tylko w ten sposób będzie mógł pomścić jego śmierć. Obiecano mu, że przysłuży się w ten sposób bezpieczeństwu kraju i nabierze niezwykłych umiejętności. Tyle tylko, że wszystko było kłamstwem. Poddawany nieludzkim treningom przez ludzi, których nie umiałby dziś rozpoznać, stał się Jasonem Bournem - wartą sto milionów dolarów bronią w ludzkiej postaci. Kiedy Bourne postanowił zakończyć grę, w jaką grali jego twórcy, ci starali się go usunąć i odebrali mu jedyną kobietę, którą kiedykolwiek kochał. Udało mu się zemścić, poznał swoją prawdziwą tożsamość, odczuł pozorny spokój i postanowił zniknąć. Na zawsze. Taką w każdym razie miał nadzieję. Ale kiedy zostaje aktywowany nowy program, tym razem opracowany jako globalny, nie taki, jaki znał Bourne z czasów działań supermocarstw, gdy był włączony w działania agenturalne, Bourne zostaje wyciągnięty z ukrycia i znajduje się w centrum czegoś, czemu jeszcze nigdy nie stawiał czoła. Globalnej sieci sterującej terrorem. Wrogowie Bourne'a liczą na to, że kiedy dostarczą mu odpowiedniej broni, najbardziej elitarnej, jaką stworzono, ponownie stanie po ich stronie. Nie wiedzą jednak, że nawet złamani żołnierze walczą o bezpieczeństwo niewinnych ludzi.

Liczba wyświetleń: 1620
Ocena innych filmowiczów: 1 / 6
Ilość głosów: 5
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
1
Film online Jason Bourne z roku 2016. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Jason Bourne online znajduje się w kategoriach: Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.31 / 6 przez 5 użytkowników. Film Jason Bourne 2016 został oglądnięty 1620 razy. Oglądaj film Jason Bourne teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film jason bourne online, jason bourne 2016 ekino, jason bourne cda online, jason bourne zalukaj, jason bourne openload, jason bourne vshare, jason bourne 2016 z lektorem, jason bourne z napisami, jason bourne 2016 po Polsku, jason bourne 2016 hd.


Komentarze do filmu Jason Bourne 2016 (2)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.

Komentarz ukryty

Autor: lexus Data: 2017-02-21 22:07:33
0 5
Jeżeli inne filmy też tak chodzą ,to do dupy z tym

Komentarz ukryty

Autor: Piotr2 Data: 2016-10-14 04:33:22
0 0
mysle ze do dupy ten wasz kanal filmowy,a to filmu nie wyswietli bo czas nie premium minol,a to jakis error fille,co jest?