Jarzębina czerwona online
Data dodania: 21/01/2016 09:01
Opis filmu: Jarzębina czerwona online bez limitu

Marzec 1945 roku. Trwają walki o Kołobrzeg, biorą w nich udział żołnierze kompanii o kryptonimie "Jarzębina Czerwona", dowodzonej przez porucznika Kotarskiego. "Jarzębina" toczy ciężkie walki o każdy dom, o każdą piędź ziemi. Przychodzą jej z pomocą artylerzyści i saperzy. Niemcy kapitulują. Żołnierze podchodzą do morza. Nie ma wśród nich najlepszego przyjaciela porucznika Kotarskiego: chorążego Kręckiego, zginął tuż przed zakończeniem operacji. Epicki dramat wojenny, przedstawiający bitwę o Kołobrzeg, stoczoną przez I Armię Wojska Polskiego w marcu 1945. Wszystkie występujące w filmie postacie są autentyczne. Przebieg ciężkich walk pokazano poprzez przeżycia poszczególnych żołnierzy.

Liczba wyświetleń: 417
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 41
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Jarzębina czerwona z roku 1969 (tytuł oryginalny: Red Rowan). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Jarzębina czerwona online znajduje się w kategoriach: Dramat, Polskie, Wojenne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.08 / 6 przez 41 użytkowników. Film Jarzębina czerwona 1969 został oglądnięty 417 razy. Oglądaj film Jarzębina czerwona teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film jarzębina czerwona online, jarzębina czerwona 1969 ekino, jarzębina czerwona cda online, jarzębina czerwona zalukaj, jarzębina czerwona openload, jarzębina czerwona vshare, jarzębina czerwona 1969 z lektorem, jarzębina czerwona z napisami, jarzębina czerwona 1969 po Polsku, jarzębina czerwona 1969 hd.


Komentarze do filmu Jarzębina czerwona 1969 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.