Jane Eyre online
Data dodania: 21/01/2016 08:42
Opis filmu: Jane Eyre online bez limitu

Od blisko 150 lat powieść Charlotte Bronte porusza wyobraźnię czytelników na całym świecie. Osierocona Jane Eyre zostaje oddana pod opiekę ciotki, pani Reed. W jej domu doznaje upokorzeń ze strony samolubnego kuzyna. Niechciana i niekochana wkrótce trafia do sierocińca w Lowood. I tam nie zazna ciepłych uczuć. Nauczyciele są surowi, trzeba podporządkować się regulaminowi. jane zdobywa zawód nauczycielki. Kiedy już może kierować własnym życiem, zaczyna szukać pracy jako guwernantka. Dostaje posadę i ma uczyć nieślubną córeczkę Edwarda Rochester. Po raz piewrszy w życiu Jane czuje, że jej los może się odmienić, tym bardziej, że przystojny szlachcic zaczyna być nią zainteresowany....

Liczba wyświetleń: 285
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 85
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Jane Eyre z roku 1996 (tytuł oryginalny: Dziwne losy Jane Eyre). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Jane Eyre online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.41 / 6 przez 85 użytkowników. Film Jane Eyre 1996 został oglądnięty 285 razy. Oglądaj film Jane Eyre teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film jane eyre online, jane eyre 1996 ekino, jane eyre cda online, jane eyre zalukaj, jane eyre openload, jane eyre vshare, jane eyre 1996 z lektorem, jane eyre z napisami, jane eyre 1996 po Polsku, jane eyre 1996 hd.


Komentarze do filmu Jane Eyre 1996 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.