Inny czas online
Data dodania: 10/05/2018 04:05
Opis filmu: Inny czas online bez limitu

Grupa studentów archeologii postanawia zapuścić się w głębokie jaskinie w Teksasie w poszukiwaniu ulubionego profesora. Mężczyzna zaginął w niejasnych okolicznościach podczas wyprawy, której celem było odnalezienie Fontanny Młodości. Kiedy dostają się w szczelinę czasoprzestrzeni okazuje się, że czas pod ziemią biegnie o wiele wolniej niż na powierzchni. Pozbawieni jakichkolwiek szans na ocalenie z zewnątrz, muszą zejść w głąb jaskini, co prowadzi do odkrycia jednej z najbardziej intrygujących tajemnic przeszłości.

Liczba wyświetleń: 20
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Inny czas z roku 2017 (tytuł oryginalny: Time Trap). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Inny czas online znajduje się w kategoriach: Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Inny czas 2017 został oglądnięty 20 razy. Oglądaj film Inny czas teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film inny czas online, inny czas 2017 ekino, inny czas cda online, inny czas zalukaj, inny czas openload, inny czas vshare, inny czas 2017 z lektorem, inny czas z napisami, inny czas 2017 po Polsku, inny czas 2017 hd.


Komentarze do filmu Inny czas 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.