Incepcja online
Data dodania: 04/01/2016 22:05
Data aktualizacji: 04/01/2016 22:07
Opis filmu: Incepcja online bez limitu

Światowej sławy filmowiec Christopher Nolan wyreżyserował film z gwiazdorską obsadą, który zabiera widzów w podróż dookoła ziemskiego globu oraz wgłąb intymnego i nieskończonego świata snów. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i najbardziej poszukiwanego zbiega, a za swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha. Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle. Jeśli im się to uda, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najbardziej precyzyjne planowanie nie jest w stanie przygotować ich na spotkanie z niezwykłym przeciwnikiem, który potrafi przewidzieć każdy ich ruch. Wróg, którego tylko Cobb mógł się spodziewać.

Liczba wyświetleń: 267
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 14
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Incepcja z roku 2010 (tytuł oryginalny: Inception). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Incepcja online znajduje się w kategoriach: Science Fiction, Thriller, Inne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.93 / 6 przez 14 użytkowników. Film Incepcja 2010 został oglądnięty 267 razy. Oglądaj film Incepcja teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film incepcja online, incepcja 2010 ekino, incepcja cda online, incepcja zalukaj, incepcja openload, incepcja vshare, incepcja 2010 z lektorem, incepcja z napisami, incepcja 2010 po Polsku, incepcja 2010 hd.


Komentarze do filmu Incepcja 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.