I Kill Giants online
Data dodania: 26/03/2018 16:05
Opis filmu: I Kill Giants online bez limitu

Główną bohaterką „I Kill Giants” jest nastolatka, Barbara Thorson (Madison Wolfe), która ma problemy z adaptacją wśród rówieśników i reszty społeczeństwa. Jest typową outsiderką i samotniczką. Od rzeczywistości ucieka w świat wyobraźni i gry „Dungeons & Dragons”. Jednak wkrótce fikcja zaczyna jej mieszać się ze światem realnym – walki z potworami przenikają do jej codzienności. Zoe Saldana zagra szkolną psycholog, panią Mollé, która pomaga Barbarze.

Liczba wyświetleń: 15
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online I Kill Giants z roku 2017. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film I Kill Giants online znajduje się w kategoriach: Dramat, Fantasy. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film I Kill Giants 2017 został oglądnięty 15 razy. Oglądaj film I Kill Giants teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film i kill giants online, i kill giants 2017 ekino, i kill giants cda online, i kill giants zalukaj, i kill giants openload, i kill giants vshare, i kill giants 2017 z lektorem, i kill giants z napisami, i kill giants 2017 po Polsku, i kill giants 2017 hd.


Komentarze do filmu I Kill Giants 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.