I bądź tu mądra online
Data dodania: 21/01/2016 09:36
Opis filmu: I bądź tu mądra online bez limitu

Film opowiada o losach Katelin Kingsford (Jordan Hinson), młodej, dobrze zapowiadającej się łyżwiarki figurowej, która marzy o tym aby szkolić się pod okiem Natashy (Cristine Rose), uznanej rosyjskiej trenerki. Na przeszkodzie stoją jednak względy finansowe; Katelin nie stać na przeprowadzkę i treningi w obcym mieście. Na szczęście, Natashy również zależy na tym, by dziewczyna trafiła pod jej skrzydła i udaje jej się przekonać trenera dziewczęcej drużyny hokejowej Reynoldsa (Paul Kiernan), by przyznał Katelin stypendium. Dziewczyna może dzięki niemu przyjechać do ośrodka, w którym pracuje Natasha i rozpocząć treningi. Jest jednak mały problem. Stypendium zobowiązuje Katelin do gry w drużynie hokejowej. Nowa sytuacja to wyzwanie, jednakże mimo wielu porażek dziewczyna nie poddaje się i próbuje godzić ze sobą jazdę figurową i hokej, w którego nigdy dotąd nie grała. Robi postępy dzięki czemu jej drużyna zaczyna wygrywać. Przychodzi jednak moment, kiedy będzie musiała podjąć decyzję - łyżwiarstwo figurowe czy hokej?

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 495
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 49
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online I bądź tu mądra z roku 2005 (tytuł oryginalny: Go Figure ENG). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film I bądź tu mądra online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.71 / 6 przez 49 użytkowników. Film I bądź tu mądra 2005 został oglądnięty 495 razy. Oglądaj film I bądź tu mądra teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film i bądź tu mądra online, i bądź tu mądra 2005 ekino, i bądź tu mądra cda online, i bądź tu mądra zalukaj, i bądź tu mądra openload, i bądź tu mądra vshare, i bądź tu mądra 2005 z lektorem, i bądź tu mądra z napisami, i bądź tu mądra 2005 po Polsku, i bądź tu mądra 2005 hd.


Komentarze do filmu I bądź tu mądra 2005 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.