Historie kuchenne online
Data dodania: 21/01/2016 06:46
Opis filmu: Historie kuchenne online bez limitu

Po romantycznym, hiszpańskim "Water Easy Reach", Hamer powrócił do nurtu ponurych komedii, który zapowiadał jego debiut z 1995 roku, z lekka beckettowskie "Eggs". Są wczesne lata pięćdziesiąte, szwedzki Instytut Badań Domowych prowadzi program naukowy na temat domowych nawyków, mający na celu zracjonalizowanie wystroju kuchni, na modłę fabrycznych linii produkcyjnych. Szwedzka delegacja, uzbrojona w notatniki i diagramy, przyjeżdża do wiejskiego dystryktu Norwegii, z zamiarem zarejestrowania zwyczajów kuchennych tamtejszych kawalerów. Badanie wymaga, by obserwator nie interweniował w życie badanego, a zaledwie zbierał informacje i je zapisywał, nigdy nie rozmawiając ze swym podopiecznym. Jednemu z badaczy, Nillsonowi (Norstroem) przypisany zostaje wyjątkowo oporny farmer, zrzędliwy, stary Isak (Calmeyer), który na początku nie chce go nawet wpuścić do domu. Wkrótce jednak Nilsson zajmuje punkt obserwacyjny na drewnianej platformie, absurdalnie zamontowanej w kącie kuchni, z tym, że jak się okazuje, Isak także go obserwuje - przez dziurę w suficie. Ta dziwaczna, obywająca się bez słów sytuacja jest świetnym wstępem do filmu, zwłaszcza, że Hamer ma wyjątkowe wyczucie wizualnego humoru: widok korka delikatnie zatykającego dziurę w suficie jest jednym z uroczych szczegółów, które udowadniają pełne opanowanie przez reżysera prawideł komedii.

Liczba wyświetleń: 380
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 38
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Historie kuchenne z roku 2003 (tytuł oryginalny: Salmer fra kjøkkenet). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Historie kuchenne online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.57 / 6 przez 38 użytkowników. Film Historie kuchenne 2003 został oglądnięty 380 razy. Oglądaj film Historie kuchenne teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film historie kuchenne online, historie kuchenne 2003 ekino, historie kuchenne cda online, historie kuchenne zalukaj, historie kuchenne openload, historie kuchenne vshare, historie kuchenne 2003 z lektorem, historie kuchenne z napisami, historie kuchenne 2003 po Polsku, historie kuchenne 2003 hd.


Komentarze do filmu Historie kuchenne 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.