Hasło Korn online
Data dodania: 22/08/2016 04:05
Opis filmu: Hasło Korn online bez limitu

Debiut filmowy Waldemara Podgórskiego, ukazujący pracę polskiego kontrwywiadu. Akcja filmu zaczyna się w momencie, gdy oficer kontrwywiadu Janik, skierowany do pracy w podwarszawskiej elektrowni, zostaje zamordowany. Jego współpracownicy podejrzewają, że przyczyną morderstwa było to, że Janik zbyt dużo wiedział o siatce szpiegowskiej "Korn", działającej w Kamieńcu. Z pomocą w rozpracowaniu i zdemaskowaniu agentury z polecenia "góry" przychodzi kapitan Nawrot. Wkrótce zagadka zostaje rozwiązana.

Liczba wyświetleń: 4
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Hasło Korn z roku 1968. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Hasło Korn online znajduje się w kategoriach: Polskie, Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Hasło Korn 1968 został oglądnięty 4 razy. Oglądaj film Hasło Korn teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film hasło korn online, hasło korn 1968 ekino, hasło korn cda online, hasło korn zalukaj, hasło korn openload, hasło korn vshare, hasło korn 1968 z lektorem, hasło korn z napisami, hasło korn 1968 po Polsku, hasło korn 1968 hd.


Komentarze do filmu Hasło Korn 1968 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.