Gwiezdny zaprzęg online
Data dodania: 21/01/2016 09:35
Opis filmu: Gwiezdny zaprzęg online bez limitu

Mały krok dla psa, wielki skok dla całej psiej rasy. Pełne energii gadające szczeniaki Disneya powracają w zupełnie nowym filmie, który zabiera je tam, gdzie żaden szczeniak jeszcze nie dotarł - na księżyc! Zobacz, jak z pomocą kilku gwiezdnych, nowych przyjaciół ta nie-z-tego-świata przygoda, staje się małym krokiem dla psa, wielkim skokiem dla całej psiej rasy! Przemieszczając się w zawrotnym tempie, unikając asteroidów i innych ciał niebieskich, szczeniaki wraz z dwójką nowych przyjaciół, Spudnickiem i Gravity muszą użyć całej swojej odwagi i pomysłowości, by ułożyć plany lądowania na księżycu i wrócić do domu. Czy im się to uda?

Liczba wyświetleń: 427
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 42
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Gwiezdny zaprzęg z roku 2008 (tytuł oryginalny: Space Buddies). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Gwiezdny zaprzęg online znajduje się w kategoriach: Familijny, Fantasy. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.31 / 6 przez 42 użytkowników. Film Gwiezdny zaprzęg 2008 został oglądnięty 427 razy. Oglądaj film Gwiezdny zaprzęg teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film gwiezdny zaprzęg online, gwiezdny zaprzęg 2008 ekino, gwiezdny zaprzęg cda online, gwiezdny zaprzęg zalukaj, gwiezdny zaprzęg openload, gwiezdny zaprzęg vshare, gwiezdny zaprzęg 2008 z lektorem, gwiezdny zaprzęg z napisami, gwiezdny zaprzęg 2008 po Polsku, gwiezdny zaprzęg 2008 hd.


Komentarze do filmu Gwiezdny zaprzęg 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.