Gwiazdka Muppetów online
Data dodania: 15/01/2016 08:10
Opis filmu: Gwiazdka Muppetów online bez limitu

Właścicielka banku chce przejąć teatr Muppetów. W tym celu ucieka się do podstępu i fałszuje kontrakt, który symaptyczne kukiełki miały podpisany z dotychczasowym właścicielem budynku. Jedynym ratunkiem w tej sytuacji wydaje sie zorganizowanie specjalnego występu Gwiazdkowego, z którego dochód przeznaczony byłby na pokrycie fałszywych długów.

Liczba wyświetleń: 101
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 10
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Gwiazdka Muppetów z roku 2002 (tytuł oryginalny: It's a Very Merry Muppet Christmas Movie). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Gwiazdka Muppetów online znajduje się w kategoriach: Animowane, Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.83 / 6 przez 10 użytkowników. Film Gwiazdka Muppetów 2002 został oglądnięty 101 razy. Oglądaj film Gwiazdka Muppetów teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film gwiazdka muppetów online, gwiazdka muppetów 2002 ekino, gwiazdka muppetów cda online, gwiazdka muppetów zalukaj, gwiazdka muppetów openload, gwiazdka muppetów vshare, gwiazdka muppetów 2002 z lektorem, gwiazdka muppetów z napisami, gwiazdka muppetów 2002 po Polsku, gwiazdka muppetów 2002 hd.


Komentarze do filmu Gwiazdka Muppetów 2002 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.