Gwiazdka Laury i potwór ze snów online
Data dodania: 15/01/2016 07:40
Opis filmu: Gwiazdka Laury i potwór ze snów online bez limitu

Laura wraz z młodszym bratem Tommy wychowują się w domu pełnym ciepła i miłości. Pewnej nocy chłopiec przeżywa dramat. Znika jego ukochana maskotka. Istnieje podejrzenie, że zabrał ją okrutny potwór ze snów. Na szczęście rodzeństwo może liczyć na pomoc wiernej przyjaciółki, spadającej gwiazdki. Dzięki niej Tommy i Laura wyruszają w niezwykłą podróż do krainy marzeń sennych, aby tam odnaleźć zagubioną maskotkę.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 348
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 35
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Gwiazdka Laury i potwór ze snów z roku 2011 (tytuł oryginalny: Lauras Stern und die Traummonster). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Gwiazdka Laury i potwór ze snów online znajduje się w kategoriach: Animowane, Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.27 / 6 przez 35 użytkowników. Film Gwiazdka Laury i potwór ze snów 2011 został oglądnięty 348 razy. Oglądaj film Gwiazdka Laury i potwór ze snów teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film gwiazdka laury i potwór ze snów online, gwiazdka laury i potwór ze snów 2011 ekino, gwiazdka laury i potwór ze snów cda online, gwiazdka laury i potwór ze snów zalukaj, gwiazdka laury i potwór ze snów openload, gwiazdka laury i potwór ze snów vshare, gwiazdka laury i potwór ze snów 2011 z lektorem, gwiazdka laury i potwór ze snów z napisami, gwiazdka laury i potwór ze snów 2011 po Polsku, gwiazdka laury i potwór ze snów 2011 hd.


Komentarze do filmu Gwiazdka Laury i potwór ze snów 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.