Gra w klasy online
Data dodania: 17/08/2017 16:05
Opis filmu: Gra w klasy online bez limitu

Miles Kendig (Walter Matthau), doświadczony agent CIA, zostaje odsunięty od działań operacyjnych i skierowany do pracy biurowej przez swego szefa, Myersona (Ned Beatty). Jego miejsce zajmuje dotychczasowy asystent, Joe Cutter. Zdegradowany mężczyzna postanawia się zemścić. Wykrada z centrali swoje dossier i niszczy je. Następnie w towarzystwie dawnej kochanki, Isobel (Glenda Jackson), udaje się do Szwajcarii. Tam pisze pamiętniki, w których zawiera tajne informacje na temat pracy wywiadowczej. Gdy wysyła pierwszy rozdział dzieła do wszystkich wywiadów i znanego wydawcy, rozpętuje się istna burza. Na poszukiwanie zbuntowanego agenta wyruszają zarówno pracownicy CIA, jak i KGB...W filmie wystąpił syn Waltera Matthau, David .

Liczba wyświetleń: 4
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Gra w klasy z roku 1980 (tytuł oryginalny: Hopscotch). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Gra w klasy online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Gra w klasy 1980 został oglądnięty 4 razy. Oglądaj film Gra w klasy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film gra w klasy online, gra w klasy 1980 ekino, gra w klasy cda online, gra w klasy zalukaj, gra w klasy openload, gra w klasy vshare, gra w klasy 1980 z lektorem, gra w klasy z napisami, gra w klasy 1980 po Polsku, gra w klasy 1980 hd.


Komentarze do filmu Gra w klasy 1980 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.