Gra dla dwojga online
Data dodania: 21/01/2016 11:25
Opis filmu: Gra dla dwojga online bez limitu

Shanté Smith jest młodą kobietą, która odnosi same sukcesy: ma świetną pracę i faceta, któremu wręcz nie można nic zarzucić, jednymi słowy: ideał. Gdyby tego było mało, to jest ona specjalistką od rad w dziedzinie "facetów". Zawsze doradza swoim przyjaciółkom. Zaskakujące jest to, że jej rady, które trzymają się pewnego schematu, zawsze skutkują. Jednak pewnego dnia, gdy chłopak Shanté, Keith, odwołuje kolację, tanią wymówką, to ona decyduje się wyjść do baru z przyjaciółkami. Zaskoczona ona i jej koleżanki widokiem Keith'a z koleżanką z pracy- Julie, decyduje się powziąć pewne środki: planuje zastosować dziesięciodniowy plan! I od tego momentu zaczynają się dziwne sytuacje, które są konsekwencją tego "planu", ponieważ nawet Shanté nie mogła przewidzieć wszystkiego..

Liczba wyświetleń: 130
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 13
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Gra dla dwojga z roku 2001 (tytuł oryginalny: Two Can Play That Game). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Gra dla dwojga online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.69 / 6 przez 13 użytkowników. Film Gra dla dwojga 2001 został oglądnięty 130 razy. Oglądaj film Gra dla dwojga teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film gra dla dwojga online, gra dla dwojga 2001 ekino, gra dla dwojga cda online, gra dla dwojga zalukaj, gra dla dwojga openload, gra dla dwojga vshare, gra dla dwojga 2001 z lektorem, gra dla dwojga z napisami, gra dla dwojga 2001 po Polsku, gra dla dwojga 2001 hd.


Komentarze do filmu Gra dla dwojga 2001 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.