Gorzko-słodki online
Data dodania: 21/01/2016 11:43
Opis filmu: Gorzko-słodki online bez limitu

Brian Chandler (Kip Pardue) pracuje jako ekspert od handlu kawą. Jest zadowolony z życia. Ma piękną narzeczoną i pracę, którą lubi. Pewnego dnia jego szef Calvert Jenkins (James Brolin) wysyła go w podróż służbową do Bangkoku. Spotyka tam Tishę (Mamee Napakpapha Nakprasit), specjalistkę od public relations. Kobieta zabiera go na południe Tajlandii, do regionu Krabi, w którym jej rodzice uprawiają kawę. Próbuje namówić Briana, żeby prowadził tu swoje interesy. Ich relacje szybko zmieniają swój charakter. Z czysto zawodowych przekształcają się w zupełnie prywatne. Film w reżyserii Jeffa Hare'a zdobył dwie nagrody na międzynarodowym festiwalu kina niezależnego WorldFest w Houston. Wielkim atutem produkcji są zapierające dech w piersiach zdjęcia autorstwa tajskiego operatora Sayombhu Mukdeeproma.

Liczba wyświetleń: 199
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 20
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Gorzko-słodki z roku 2009 (tytuł oryginalny: Bitter/Sweet 1/2). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Gorzko-słodki online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.21 / 6 przez 20 użytkowników. Film Gorzko-słodki 2009 został oglądnięty 199 razy. Oglądaj film Gorzko-słodki teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film gorzko-słodki online, gorzko-słodki 2009 ekino, gorzko-słodki cda online, gorzko-słodki zalukaj, gorzko-słodki openload, gorzko-słodki vshare, gorzko-słodki 2009 z lektorem, gorzko-słodki z napisami, gorzko-słodki 2009 po Polsku, gorzko-słodki 2009 hd.


Komentarze do filmu Gorzko-słodki 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.