Głowa do góry online
Data dodania: 21/01/2016 08:51
Opis filmu: Głowa do góry online bez limitu

Amerykański malarz mieszkający w Paryżu Tom Warshaw nagle zdaje sobie sprawę, że całe życie ucieka przed swoją przeszłością. Postanawia więc wreszcie się z nią zmierzyć. Wraca do Nowego Jorku, by raz jeszcze odkryć miejsce swojego dzieciństwa, ludzi, którzy mieli na niego tak wielki wpływ, przyjaźnie bez których nie byłby tym kim jest i wreszcie samego siebie. Ta podróż pozwala mu na nowo odkryć radość życia i pogodzić się z faktem, że świat nie jest idealny.

Liczba wyświetleń: 187
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 18
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Głowa do góry z roku 2004 (tytuł oryginalny: House of D). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Głowa do góry online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.08 / 6 przez 18 użytkowników. Film Głowa do góry 2004 został oglądnięty 187 razy. Oglądaj film Głowa do góry teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film głowa do góry online, głowa do góry 2004 ekino, głowa do góry cda online, głowa do góry zalukaj, głowa do góry openload, głowa do góry vshare, głowa do góry 2004 z lektorem, głowa do góry z napisami, głowa do góry 2004 po Polsku, głowa do góry 2004 hd.


Komentarze do filmu Głowa do góry 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.