Gliniarz na Karaibach online
Data dodania: 28/09/2016 04:05
Opis filmu: Gliniarz na Karaibach online bez limitu

Na spokojnej karaibskiej wyspie zostaje popełnione brutalne morderstwo na pewnym pogatym biznesmenie. Sprawą zajmuje się Xavier Quinn, który powrócił w rodzinne strony po przeszkoleniu w FBI. Wkrótce pierwszym podejrzanym zostaje niejaki Maubee, przyjaciel Quinna z dzieciństwa.

Liczba wyświetleń: 22
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Gliniarz na Karaibach z roku 1989 (tytuł oryginalny: The Mighty Quinn). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Gliniarz na Karaibach online znajduje się w kategoriach: Sensacyjne, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Gliniarz na Karaibach 1989 został oglądnięty 22 razy. Oglądaj film Gliniarz na Karaibach teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film gliniarz na karaibach online, gliniarz na karaibach 1989 ekino, gliniarz na karaibach cda online, gliniarz na karaibach zalukaj, gliniarz na karaibach openload, gliniarz na karaibach vshare, gliniarz na karaibach 1989 z lektorem, gliniarz na karaibach z napisami, gliniarz na karaibach 1989 po Polsku, gliniarz na karaibach 1989 hd.


Komentarze do filmu Gliniarz na Karaibach 1989 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.