Giganci ze stali online
Data dodania: 12/01/2016 16:42
Opis filmu: Giganci ze stali online bez limitu

Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.

Liczba wyświetleń: 211
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 19
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Giganci ze stali z roku 2011 (tytuł oryginalny: Real Steel). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Giganci ze stali online znajduje się w kategoriach: Akcja, Science Fiction. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.35 / 6 przez 19 użytkowników. Film Giganci ze stali 2011 został oglądnięty 211 razy. Oglądaj film Giganci ze stali teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film giganci ze stali online, giganci ze stali 2011 ekino, giganci ze stali cda online, giganci ze stali zalukaj, giganci ze stali openload, giganci ze stali vshare, giganci ze stali 2011 z lektorem, giganci ze stali z napisami, giganci ze stali 2011 po Polsku, giganci ze stali 2011 hd.


Komentarze do filmu Giganci ze stali 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.