Generacja DNA online
Data dodania: 15/01/2016 06:16
Opis filmu: Generacja DNA online bez limitu

W świecie przyszłości rozwój technologiczny osiąga niespotykany poziom. Najnowsze osiągnięcia naukowe pozwalają ingerować w ludzkie DNA. Praktyczne zastosowanie tego odkrycia nie tylko w medycynie, ale i w przemyśle obronnym może być ogromne. To również łakomy kąsek dla hakerów DNA, którzy „włamują się” do ciała ludzkiego i niszczą je. Michelle jest młodą, atrakcyjną kobietą. Chciałaby zapomnieć o demonach przeszłości i wieść spokojne życie gdzieś poza miastem, opiekując się sprawiającym pewne kłopoty młodszym bratem Jackiem. Jednak póki co jest zawodową zabójczynią, skoncentrowaną na trwałym eliminowaniu hakerów DNA. Pewnego dnia, ku swojemu zaskoczeniu i przerażeniu, dowiaduje się, że jednym z członków zwalczanego przez nią podziemnego światka przestępczego jest jej własny brat...

Liczba wyświetleń: 400
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 40
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Generacja DNA z roku 2007 (tytuł oryginalny: The Gene Generation). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Generacja DNA online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.88 / 6 przez 40 użytkowników. Film Generacja DNA 2007 został oglądnięty 400 razy. Oglądaj film Generacja DNA teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film generacja dna online, generacja dna 2007 ekino, generacja dna cda online, generacja dna zalukaj, generacja dna openload, generacja dna vshare, generacja dna 2007 z lektorem, generacja dna z napisami, generacja dna 2007 po Polsku, generacja dna 2007 hd.


Komentarze do filmu Generacja DNA 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.