Gang szklanych kulek online
Data dodania: 21/01/2016 09:15
Opis filmu: Gang szklanych kulek online bez limitu

Zip i Zap liczą na dobrą zabawę w wakacje, ale kiedy zostają przyłapani na kradzieży pytań do egzaminu, są zmuszeni iść do letniego zakładu reedukacyjnego. Na miejscu okazuje się, że letnia szkółka z zabawą nie będzie miała nic wspólnego. Dyrektorem szkoły jest jednooki Falconetti, którego motto brzmi: „Zabawa jest zabroniona”. On i jego szef ochrony pilnują surowej dyscypliny. Wszystkie formy zabawy są kategorycznie zabronione, a podejrzliwy Falconetti i jego ochroniarze obserwują każdy krok chłopców. Zip i Zap szybko zyskują nowych przyjaciół (i wrogów). Razem z przyjaciółmi – Filem, Mikrem i Matilde (siostrzenicą Falconettiego) zakładają "Gang szklanych kulek". Kiedy inni śpią, gang płata psikusy w całej szkole – udowadniając, że na zabawę jest zawsze miejsce.

Liczba wyświetleń: 406
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 40
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Gang szklanych kulek z roku 2013 (tytuł oryginalny: Zipi y Zape y el club de la canica). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Gang szklanych kulek online znajduje się w kategoriach: Familijny, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.49 / 6 przez 40 użytkowników. Film Gang szklanych kulek 2013 został oglądnięty 406 razy. Oglądaj film Gang szklanych kulek teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film gang szklanych kulek online, gang szklanych kulek 2013 ekino, gang szklanych kulek cda online, gang szklanych kulek zalukaj, gang szklanych kulek openload, gang szklanych kulek vshare, gang szklanych kulek 2013 z lektorem, gang szklanych kulek z napisami, gang szklanych kulek 2013 po Polsku, gang szklanych kulek 2013 hd.


Komentarze do filmu Gang szklanych kulek 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.