Pierścień smoka online
Data dodania: 21/01/2016 08:58
Opis filmu: Pierścień smoka online bez limitu

W odległym kraju i pradawnej epoce rządzi Król Wojownik, właściciel magicznego Pierścienia Smoka. Pewnego razu, wracając z krwawej wyprawy na rebeliantów, znajduje na drodze niemowlę. Postanawia je przygarnąć i zaadoptować. Nazywa dziecko Selvaggia (Dzikuska). Dziewczynka dorasta na dworze, ale jej zachowanie zawsze pozostaje w opozycji do księżniczki Desiderii (Dobrej). Ta, nie dość, że zazdrości Selvagii uczuć, które żywi dla niej Król, to jeszcze musi znosić dręczące złośliwości przybranej siostry. Wkrótce dziewczynki stają się dorosłe. Nadchodzi pora, by Desideria wybrała sobie męża, ale ona nie jest zainteresowana żadnym z pretendentów, aż do czasu, gdy do królestwa przybywa uwięziony syn króla rebeliantów, Victor. Desideria natychmiast się w nim zakokocham playtube.pl. Bez zdradzania swej tożsamości uwalnia księcia z więzienia, a potem ucieka z pałacu. Dostaje się do kryjówki rebeliantów. Prosi jednak księcia Victora, by zostawił ją, ale on wyznaje jej swoją miłość. To jednak nie koniec intryg Selvaggii. Za pomocą czarów sprawia ona, że Victor niezwłocznie się w niej zakokocham playtube.pl, opuszcza Dobrą i zamierza prosić Dzikuskę o rękę. Desideria rusza więc do zamku, by pokonać zło i walczyć o miłość.

Liczba wyświetleń: 321
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 7
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Pierścień smoka z roku 1994 (tytuł oryginalny: 2/2). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Pierścień smoka online znajduje się w kategoriach: Dramat, Familijny, Fantasy, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.82 / 6 przez 7 użytkowników. Film Pierścień smoka 1994 został oglądnięty 321 razy. Oglądaj film Pierścień smoka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film pierścień smoka online, pierścień smoka 1994 ekino, pierścień smoka cda online, pierścień smoka zalukaj, pierścień smoka openload, pierścień smoka vshare, pierścień smoka 1994 z lektorem, pierścień smoka z napisami, pierścień smoka 1994 po Polsku, pierścień smoka 1994 hd.


Komentarze do filmu Pierścień smoka 1994 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.